شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / بطری پلاستیکی / بطری پلاستیکی کتابی | تهیه اشکال مختلف بطری

بطری پلاستیکی کتابی | تهیه اشکال مختلف بطری

انسان همواره در پی تولید و ساخت ابزارها و ایجاد امکاناتی بوده است که رفاه بیشتر خود را تأمین نماید و آسایش و راحتی بهتری را برای خود فراهم نماید. یکی از تولیدات نسبتاً قدیمی انسان ظروف و بطری های یک بار مصرف و یا چندبار مصرف هستند. این ظروف از متریال های مختلفی ساخته می گردند و با توجه به ساختار، طراحی، متریال، رنگ و دوام دارای کارکردهای مختلفی می باشند. پلاستیک یکی از پر استفاده ترین متریال ها در تولید ظروف یکبار مصرف است که فراوان در صنایع تولید مواد غذایی و خوراکی و همچنین صنعت تولید لوازم بهداشتی و آرایشی کاربرد دارد. از تولیدات ساخته شده توسط پلاستیک، بطری پلاستیکی کتابی است. این بطری ها با توجه به نوع طراحی ظاهری بسیار سبک هستند و حمل آنها در کیف ها و ساک های دستی روزانه بسیار آسان است. بطری یکبار مصرف کتابی مصارف بسیاری دارد و به همین جهت فروش انواع بطری پلاستیکی بسیار متداول است.بطری پلاستیکی کتابی | تهیه اشکال مختلف بطری

تهیه اشکال مختلف بطری

تهیه اشکال مختلف بطریبطری های پلاستیکی در اشکال مختلفی تولید و ساخته می گردند و همچنین متریال مورد استفاده در ساخت انواع بطری ها متفاوت است. بطری های استوانه ای شکل در ذخیره انواع آب معدنی و نوشابه های گازدار و آبمیوه استفاده می شود. انواع بطری های کتابی در مواردی مانند فرایند تولید لبنیات، داروهای مختلف و مواد غذایی استفاده می شود. امروزه استفاده از بطری پلاستیکی دارویی بصورت کتابی بسیار معمول است و توسط کارخانجات زیادی تولید و ساخته می گردد. برای تهیه اشکال مختلف بطری می توانید به فروشگاه های مجاز اینترنتی مراجعه فرمایید. 

کارخانجات تولید بطری پلاستیکی کتابی

کارخانجات تولید بطری پلاستیکی کتابیدر کشور ما کارخانجات بسیاری در تولید و ساخت انواع بطری ها و ظروف یک بار مصرف مشغول به فعالیت می باشند. در این کارخانه ها و تولیدی ها با بکارگیری دستگاه های صنعتی روز دنیا و بهره مندی از توان نیروهای متخصص و زبده داخلی انواع بطری های پلاستیکی در اشکال مختلف مانند کتابی و استوانه ای تولید می گردد و به تولیدی ها مختلف مانند کارخانجات صنایع غذایی، صنعت داروسازی، و صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه می گردد. این کارخانجات در شهرهایی مانند تهران، اصفهان، و تبریز مشغول به فعالیت هستند. 

موارد استفاده بطری پلاستیکی

موارد استفاده بطری پلاستیکیبطری های پلاستیکی با توجه به نوع ساختار و طراحی ظاهری و مزایایی مانند سبکی و حمل آسان کاربردهای متعددی دارند. از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  1. بسته بندی لبنیات.
  2. بسته بندی مواد غذایی مانند آب معدنی، آبمیوه، نوشابه های گازدار و مواردی از این دست.
  3. پکیج بندی انواع داروها مانند شربت ها، ژل ها، محلول های دارویی و مایعات ضد عفونی کننده.
  4. نگهداری و بسته بندی لوازم آرایشی.
  5. نگهداری از مواد شیمیایی مختلف از جمله شوینده های خانگی.

فروش بطری پلاستیکی زیر قیمت بازار

فروش بطری پلاستیکی زیر قیمت بازاربطری های پلاستیکی با توجه به نوع و کاربردهای مختلف در صنایع گوناگون از متقاضیان و خریداران بسیاری برخوردار هستند. صاحبان صنایع مختلف برای تهیه انواع این بطری ها می توانند به نمایندگی های مجاز کارخانجات تولید بطری های پلاستیکی مراجعه نمایند. همچنین فروشگاه های متعددی در سطح شهرها و همینطور در فضای اینترنتی وجود دارد به ارائه این محصولات مشغول هستند. مرکز پیش رو به عنوان بازرگانی آنلاین و مرکز فروش بطری پلاستیکی در تهران، فروش عمده بطری پلاستیکی را در دستور کار قرار داده است. برای اطلاع از قیمت انواع این بطری ها مانند قیمت بطری پلاستیکی ۱ لیتری و لیست قیمت بطری پت می توانید به سایت های مربوطه این محصولات مراجعه نمایید.

رنگ بندی بطری پلاستیکی

رنگ بندی بطری پلاستیکیبطری های پلاستکی کاربردهای متعددی دارند و بنا به موارد استفاده از آنها در رنگ ها و اشکال مختلفی تولید می گردند. بطری های مورد استفاده برای ذخیره و نگهداری آب معدنی عموماً بی رنگ هستند. بطری های دارویی به دلیل تأثیرپذیری سریع محتویات دارویی در گرما و سرما اغلب در رنگ هایی مانند قهوه ای تولید می شوند. بطری های انواع شربت ها و داروها قهوه ای رنگ است و مانع از فساد دارو در برابر گرما و نور می شود. بطری های مورد استفاده در بسته بندی لبنیات و آب میوه نیز عموماً سفید رنگ است. بنابراین بطری های پلاستکی بنا به کاربرد در رنگ های متنوعی ساخته و ارائه می شوند و خریداران به فراخور و تناسب کارکرد، می توانند از رنگ های گوناگون انواع بطری ها استفاده نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

فروش ظرف بطری پلاستیکی باکیفیت

بطری های پلاستیکی محصولی می باشد که در اندازه های متفاوت و حجم های متفاوت تولید می شود.ظرف بطری پلاستیکی از انواع و طرح های ظروف پلاستیکی می باشند که در بسیاری

پاسخی بگذارید