شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / بطری پلاستیکی / خرید بطری پلاستیکی ۱ لیتری | بازرگانی فروش بطری

خرید بطری پلاستیکی ۱ لیتری | بازرگانی فروش بطری

بطری پلاستیکی نوعی بطری است که از پلاستیک تولید می‌شود. بطری‌های پلاستیکی معمولاً برای ذخیره مایعاتی مانند آب، نوشیدنی‌های گازدار، روغن موتور، روغن آشپزی، دارو، شامپو، شیر و جوهر استفاده میشوند.بطری پلاستیکی یک ظرف از جنس پلاستیک با دهانه باریک‌تر از بدنه خود است که معمولاً با یک دهانه پلاستیکی از جنس خود پوشانده می‌شود. جنس بطری‌ها معمولاً از شیشه یا پلاستیک و گهکاه از سفال یا سنگ است و عمومآ برای نگهداری مایعات بکار می‌روند.نگهداری مواد غذایی در بطری شیشه‌ای یا پلاستیکی، بسیار بهداشتی‌تر از نگهداری آن‌ها در ظروف سفالی یابشکه بود و با اختراع بطری، خطر ابتلا به انواع آلودگی و میکروب کاهش یافت. بطری‌های پلاستیکی را از مواد محکمی تهیه می‌کنند که در برابر فشار، مقاوم باشند.

بطری های پلاستیکی دراندازه باهم متفاوت هستند ازبطری های نیم لیتری وبطری های پلاستیکی یک لیتری تا۶۰لیتری اندازه ی آن هامتفاوت هستند.که اندازه یک لیتری آن بیشترین میزان استفاده رادارد.برای خرید بطری پلاستیکی ۱ لیتری ونیز اندازه هاوطرح های دیگر بطری میتوان به سایت مربوطه مراجعه کنید.

خرید بطری پلاستیکی 1 لیتری | بازرگانی فروش بطری

خرید بطری پلاستیکی ۱ لیتری

خرید بطری پلاستیکی 1 لیتری

کارگاه تولیدی بطری پلاستیکی یک لیتری یکی از بهترین شرایط را برای صنعتگران به دنبال دارد که باید قدر این شرایط پرسود را بدانیم تا پیشرفت با قدرت و سرعت بیشتری حاصل شود و به موقعیّت های بهترین برسیم.

بازارهای تخصّصی در مسیر توزیع انواع بطری پلاستیکی برای صنعتگران بسیارپرفایده هستند .  بایستی از طریق برنامه ریزی مناسب در کشورمان بهترین سود را کسب کنیم و به پیشرفت در سال های آینده خودمان را نزدیک کنیم، بی شک تلاشی ویژه در این میان تلاش شرکت های فعال در این میان بسیار می توانند در انواع سایز یک لیتری بطری های پلاستیکی را تولید و روانه بازار کنند.

لیست قیمت بطری پلاستیکی

لیست قیمت بطری پلاستیکینمونه های بسیار زیادی از انواع بطری پلاستیکی وبطری یکبارمصرف در بازار ایران تهیه و تولید شده و با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد. عمده تولیدات انواع بطری پلاستیکی در کشور ایران از پت می باشد که این محصول بازدهی بسیار خوبی را برای مشتریان به همراه دارد. اماباید گفت که درکل برای فروش بطری یکبار مصرف  ودیگربطری هاقیمت انواع پت پلاستیکی وبطری درحال تغییراست مدام وقیمت یکسانی ندارند.

شمامیتوانید برای اطلاع ازقیمت انواع بطری برای خرید بطری یک لیتری ونیزقیمت بطری پلاستیکی نیم لیتری به سایت هایه مربوطه مراجعه وقیمت به روز ودقیق آن رامطالعه فرمایید.

پخش عمده بطری پلاستیکی

پخش عمده بطری پلاستیکیفروش عمده بطری  پلاستیکی در تهران، تبریز، اصفهان، اهواز و… در حجم های مختلف به صورت عمده آغاز شده است. برای خرید و دریافت لیست قیمت بطری های پلاستیکی با سایت مربوطه درارتباط باشید.

بطری های پلاستیکی یکی از انواع ظروف پلاستیکی هستند، که در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال آزمایشگاه ها یکی از مراکزی هستند که بسیار از بطری های پلاستیکی استفاده می کنند.

بنابراین می توان به اهمیت بطری های پلاستیکی پی برد. 

تولید بطری پلاستیکی در اشکال مختلف

تولید بطری پلاستیکی در اشکال مختلف

  • بطری های پلاستیکی تولید شده در ایران بر اساس شکل و روش تولید و نوع مواد اولیه در تولید  تفاوت های بسیار زیادی دارند . تنوع بسیار بطری پلاستیکی باعث شده تا مصرف کنندگان عمده این محصول در سراسر ایران بتوانند نمونه های بسیار خوبی از آن را در اختیار داشته باشند. به همین دلیل می توان در بزرگترین بازار های روز ایران نمونه های متنوعی از این محصولات را مشاهده و نام برد:

بطری پلاستیکی کتابی

یبطری پلاستیکی استوانه ای

بطری پلاستیکی فرمی

بطری پلاستیکی ایستاده

بطری پلاستیکی گرد

بطری پلاستیکی مربعی

بطری پلاستیکی چهار وجهی

بطری پلاستیکی مخزن شکل

و هزاران نمونه از اشکال دیگر بطری پلاستیکی که باعث شده اند در ذخیره سازی مایعات مختلف از آن ها استفاده شود. دسترسی به مرغوب ترین نمونه های بطری پلاستیکی در بخش بسته بندی بسیاری از کارخانه ها تاثیر بسیار خوبی داشته است. این محصولات باعث شده اند تا بسیاری از کارخانه بتوانند مواد خوراکی خود را با بهترین بسته بندی در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان داخلی و صادراتی قرار دهند. 

توزیع کنندگان بطری پلاستیکی در کشور

توزیع کنندگان بطری پلاستیکی در کشورکشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده ومرکز پخش بطری پلاستیکی  در جهان شناخته می شود. نمونه های بسیار زیادی از پلاستیک تولید شده در ایران می تواند بازدهی بسیار خوبی را برای مشتریان و مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. دسترسی به انواع پلاستیک درجه یک در ایران به عنوان یکی از مسیر های خرید و فروش بسیار مناسب باعث شده تا تمامی مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند بر اساس نیاز های خود، بهترین تولیدات پلاستیکی را در اختیار داشته باشند.


تولید و پخش انواع بطری های پلاستیکی در استان های مختلفی از کشور انجام می گیرد. شما به راحتی می توانید محصول مورد نیاز خود را از این سایت مربوطه  سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

فروش ظرف بطری پلاستیکی باکیفیت

بطری های پلاستیکی محصولی می باشد که در اندازه های متفاوت و حجم های متفاوت تولید می شود.ظرف بطری پلاستیکی از انواع و طرح های ظروف پلاستیکی می باشند که در بسیاری

پاسخی بگذارید