شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / بطری / قیمت بطری نوشابه خانواده | خرید و فروش مستقیم بطری نوشابه توسط تولیدکننده اصلی

قیمت بطری نوشابه خانواده | خرید و فروش مستقیم بطری نوشابه توسط تولیدکننده اصلی

قیمت بطری نوشابه خانواده بستگی به اندازه و سایز آن به عنوان یک عامل مهم بستگی دارد. از این رو لیست قیمت بطری پت نوشابه بستگی به حجم و ظرفیت آن دارد. برخی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت بطری نوشابه عبارتند از: 

  • جنس 
  • حجم و تعداد سفارشات
  • اندازه و وزن
  • طراحی 
  • هزینه قالب گیری و دستگاه

لازم به ذکر است که قیمت عمده بطری پلاستیکی نوشابه از قیمت خرده فروشی آن کمتر است و خرید بطری پلاستیکی نوشابه به صورت عمده بهترین روش خرید این کالا می باشد. 

قیمت بطری نوشابه خانواده | خرید و فروش مستقیم بطری نوشابه توسط تولیدکننده اصلی

قیمت بطری نوشابه در بازار

قیمت بطری نوشابه در بازاربطری های مورد استفاده در بازار برای نوشابه در قیمت ها و نرخ های متفاوتی عرضه می شوند که کیفیت این ظروف از اهمیت خاصی برخوردار است. در واقع کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت این بطری ها موجب حفظ کیفیت نوشابه داخل آن می شوند. برخی مراکز تولید کننده بطری شیشه ای در کنار این فعالیت خود به تولید انواع بطری های پلاستیکی نیز می پردازند. فروش انواع بطری پلاستیکی با قیمت عمده موجب تهیه این کالا با قیمت ارزان تر و زیر نرخ بازار خواهد شد. از طریق ارتباط با تولید کنندگان این حوزه می توان تعداد بطری مورد نظر را سفارش دارد و در مکان مورد نظر تحویل گرفت. اندازه و سایز و کیفیت مواد اولیه و میزان عرضه و تقاضا از جمله مهمترین فاکتور های تعیین کننده نرخ این بطری ها می باشند. 

قیمت عمده بطری پلاستیکی نوشابه

قیمت عمده بطری پلاستیکی نوشابهفروش بطری خالی پلاستیکی نوشابه به کارخانجات تولید کننده انواع نوشابه به صورت عمده انجام می گیرد. این کارخانجات بسته به میزان نیاز و ظرفیت تولیدی خود این ظروف را سفارش می دهند و در محل کارخانه دریافت می دارند. قیمت عمده قیمت فروش این بطری ها در تعداد زیاد است و بنابراین هر چه تعداد سفارشات خرید بیشتر باشد قیمت نهایی نیز برای خریدار کاهش خواهد یافت. بطری های نوشابه در اندازه های مختلف تولید می شوند که هر کدام دارای خریداران خاص خود می باشند. مثلا بطری های کوچک برای استفاده تک نفری و به طور معمول در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد و بطری های بزرگ تر مانند نوشابه خانواده برای استفاده چندین نفر طراحی شده اند. 

خرید بطری نوشابه خانواده به صورت عمده

خرید بطری نوشابه خانواده به صورت عمدهقیمت بطری پلاستیکی یک لیتری و قیمت بطری ۱٫۵ لیتری که به نوشابه خانواده معروف است به صورت عمده از قیمت و نرخ تک فروشی آن کمتر می باشد. خرید بطری نوشابه خانواده به شکل عمده راهی برای تامین این کالا در تعداد زیاد می باشد. توزیع کنندگان و تامین کنندگان نوشابه در کشور از طریق ارتباط با عمده فروشان و مراکز تولید مانند کارخانجات این ظروف را به محل کارخانه نوشابه سازی انتقال می دهند. 

فروشگاه اینترنتی انواع بطری

فروشگاه اینترنتی انواع بطریانواع بطری توسط تولید کنندگان این حوزه به بازار و مراکز مختلف عرضه می شوند. بطری پت از نمونه بطری های موجود در بازار است که دارای مضرات کمتری در مقایسه با انواع دیگر بطری می باشد. از این رو نمونه های مختلفی از آن اکنون در فروشگاه های اینترنتی و سایر مراکز خرید به مشتریان عرضه می شود. در این فروشگاه ها از طریق ثبت سفارش خرید می توان این کالا در مقدار و تعداد مورد نیاز خریداری نمود.  ظروف و بطری های مورد نظر پس از پر شدن با برند های مختلف توسط کارخانجات گوناگون به بازار عرضه می شوند.

تولیدکننده بطری شیشه ای و پلاستیکی نوشابه

تولیدکننده بطری شیشه ای و پلاستیکی نوشابهظروف محتوی نوشابه به عنوان یک نوشیدنی پر مصرف در بین انواع نوشیدنی های بازار توسط تولید کنندگان آن به بازار عرضه می شوند. این تولید کنندگان با کارخانه های نوشابه سازی برای دریافت سفارشات آنها در ارتباط می باشند. از طریق این مراکز انواع بطری نوشابه در ظرفیت های مختلف و طبق نیاز بازار و نیاز روز تولید شده و به کارخانه مربوطه انتقال داده می شود. بسته بندی و زدن لییل بر روی این بطری ها در مراحل بعدی کار انجام می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

فروش بطری آب شیشه ای | مرکز پخش بطری شیشه ای در تهران

بطری شیشه‌ ای یکی از بهترین انواع بطری ها برای نگهداری آب و دیگر مایعات می باشد. با وجود استفاده های متعددی که از این بطری ها می شود مشاهده شده در حال حاضر فروش بطری آب شیشه ای در انواع مختلف انجام گرفته تا مشتری بنا به سلیقه و نیاز خود اقدم به خرید کند. برای اینکه بتوانید در هنگام خرید این محصول نوع مناسب آن را تهیه کنید باید به نیاز خود توجه نمایید. زیرا علاوه بر این که این بطری های شیشه ای و پلاستیکی در مدل های مختلف به فروش می رسد، در اندازه های آن نیز تفاوت های وجود دارد.

پاسخی بگذارید